De zwart-witgeblokte vlag betekent niet voor iedereen het einde van de actie tijdens de 24HC1/2CV 2026! Op maandag 26 oktober worden drie C1’s op de Campus Automobile onderworpen aan een volledige technische demontage, inclusief de motor, versnellingsbak en het onderstel.
De winnende auto is automatisch geselecteerd, terwijl de RACB twee bijkomende auto’s kiest uit alle wagens die aan de start zijn verschenen. Ook uitgevallen auto’s komen dus in aanmerking!
Teams die het circuit vóór de officiële selectie willen verlaten, moeten daarvoor eerst toestemming krijgen van de wedstrijdleiding.
Elke ernstige overtreding kan leiden tot uitsluiting uit het kampioenschap van 2026 en een deelnameverbod voor het volledige seizoen 2027, bovenop eventuele sancties van de RACB.



